Patrycja Koprowska

Patrycja Koprowska

Członek Zarządu
  • kontakt@drogawprzyszlosc.pl
  • Wołów

Patrycja Koprowska

Z wykształcenia jestem kulturologiem – absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego  na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych na kierunkach rosjoznawstwo i amerykanistyka. Dodatkowo ukończyłam studia podyplomowe z zakresu tłumaczeń j. rosyjskiego, jak również zarządzania projektami.

Swoją dotychczasową karierę rozwijałam w sferze edukacji – zajmowałam się redakcją książek popularnonaukowych w Wydawnictwie Uniwersytetu Wrocławskiego, następnie prowadziłam własną działalność tłumaczeniowo-edukacyjną. Pracowałam również jako nauczyciel języka angielskiego w Szkole Podstawowej nr 2   oraz Prywatnym Centrum Językowym w Wołowie. Obecnie pracuję w sferze zarządzania projektami w jednym z koncernów chemicznych.

Swoją dotychczasową wiedzę chciałabym wykorzystać, realizując projekty rozwojowe dla dzieci i młodzieży m.in. poprzez rozszerzenie edukacji językowej w szkołach, dodatkowe zajęcia świetlicowe oraz wprowadzenie gimnastyki korekcyjnej.

Dostrzegam również ogromną potrzebę wsparcia Rodziców i ich najmniejszych pociech poprzez organizację zajęć i inicjatyw budujących świadome macierzyństwo.